Witaj w świecie najpiękniejszych amerykańskich świec zapachowych! Darmowa dostawa już od 99 zł!

O Villagecandle.pl

Kilka słów o www.villagecandle.pl, czyli poznajmy się bliżej!

 

Kim jesteśmy?

Fanami najpiękniejszych zapachowych świec, którzy zakochali się w marce Village Candle i tą miłością chcą zarazić Was!

Dlaczego właśnie świece?

Dlatego, że to kwintesencja zapachu do domu: coś, co może pachnieć jak najpiękniejsze perfumy, coś, co może stanowić ważny element aranżacji danego wnętrza, coś, co daje nastrojowe światło i cudownie relaksuje…

Dlaczego akurat świece Village Candle?

Dlatego, że stawiamy na najlepszych! A Village Candle to amerykańska marka, która w tym roku świętuje swoje 25. urodziny, a co za tym idzie od ćwierć wieku zachwyca idealnym połączeniem doskonałej jakości i atrakcyjnych cen. 

 

Dlatego właśnie chcemy przybliżyć Wam tę prawdziwie amerykańską markę – byście spośród bogatej oferty świec zapachowych zawsze wybierali to, co najlepsze, czyli Village Candle.

 

To w naszym firmowym sklepie czeka na Was najbogatsza w Polsce oferta marki Village Candle – zapachy z linii klasycznej (Core), zapachy limitowane (Limited Edition) oraz kolekcje specjalne (Metallic Collection).
To na naszej stronie możecie liczyć na najciekawsze rabaty i oferty specjalne, a także mieć pewność, że jeżeli w ofercie marki pojawią się nowości, to my będziemy je mieć najprędzej w kraju.
Wreszcie to my o „wieśniaczkach” wiemy najwięcej, więc jak macie jakieś pytania – pozostajemy do Waszej dyspozycji :)

 

Serdecznie zapraszamy – Wasz amerykański sen o zapachach właśnie zaczyna się spełniać…

 

I pamiętajcie, że świece Village Candle:

Zawsze: są ręczne wykonanie, mają parafinowy wosk (spożywczy), zawierają czyste olejki zapachowe i ekstrakty roślinne z całego świata oraz dwa papierowo-bawełniane knoty, gwarantują długi czas palenia i oferują zapachy na wyłączność - kilkadziesiąt unikalnych aromatów tworzonych z najlepszymi domami zapachowymi.

Nigdy: nie „tunelują", nie dymią, nie zostawiają sadzy i nie są produkowane poza USA (zawsze „Made in USA”). 

Photos by Michał z Blog Warty Świeczki :)

do góry
instagram FB
Sklep internetowy Shoper.pl