Witaj w świecie najpiękniejszych amerykańskich świec zapachowych! Darmowa dostawa już od 99 zł!

Personalizowana dowolna ŚREDNIA świeca Village Candle - KOLEKCJA KLASYCZNA

Cena: 79,90 zł 79.90
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 10 dni
Producent: Village Candle
Kod produktu: PS1
ilość szt.
Zyskujesz 7 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Płacę późniejPayPo

Opis

AKCJA: PERSONALIZACJA!

Tylko u nas możesz zastąpić klasyczną naklejkę
swoim własnym projektem!

 

Village Candle, jako pierwsza marka na polskim rynku, daje Ci możliwość spersonalizowania naklejki wybranej świeczki! Od teraz możesz cieszyć się nie tylko swoimi ulubionymi zapachami, ale i wymarzonymi etykietami i to już za jedyne 9,90 zł - bo właśnie tylko tyle kosztuje ta usługa! Oczywiście plus koszt wybranej świecy.

Urodziny, imieniny, Walentynki, Dzień Mamy, Dzień Kobiet, ślub, komunia, wyznanie uczuć, przeprosiny… Jest mnóstwo okazji, by wręczyć bliskim spersonalizowaną świecę! Wybierz więc swój ulubiony zapach i daj się ponieść kreatywności! Będziesz miał/a pewność, że nikt inny nie będzie miał takiej świecy, jak Ty lub obdarowana nią osoba!

Jak spersonalizować naklejkę?

Możesz spersonalizować naklejkę na dwa sposoby:

  1. Sam/a tworzysz grafikę, jaka ma zdobić naklejkę. Uwaga: naklejka musi zawierać wszelkie elementy oryginalnej klasycznej naklejki, czyli logotyp marki, ramki wokół i na zdjęciu (srebrna i czarna) - żeby jak najbardziej to możliwe przypominała oryginał. Taki projekt wysyłasz na biuro@villagecandle.pl, a my umieszczamy ją na wybranej przez Ciebie świecy. W tej samej wiadomości wybierasz świecę, która ma być spersonalizowana (podajesz jej nazwę/zapach z dostępnych w danej chwili w asortymencie sklepu).
  2. Wysyłasz nam tą samą drogą składowe do wymarzonej grafiki - zdjęcie i/lub treść - a my tworzymy projekt i wysyłamy Ci do akceptacji. W tej samej wiadomości wybierasz świecę, która ma być spersonalizowana (podajesz jej nazwę/zapach z dostępnych w danej chwili w asortymencie sklepu).

Gdzie podać nazwę (zapach) wybranej świecy?

W tym samym mailu, w którym wyślesz nam projekt przygotowanej przez siebie naklejki lub składowe do jej złożenia przez Sklep.

Jak powinna wyglądać naklejka?

W zależności od wybranego formatu świecy, cała naklejka wraz logotypem Village Candle (można go legalnie ściągnąć z naszej strony głównej) powinna mieć wymiary:

• mini glass - szerokość 3,5 cm, wysokość 2,5 cm
• mały słoik - szerokość 8 cm, wysokość 3,5 cm
• średni słoik - szerokość 8 cm, wysokość 6 cm
• duży słoik - szerokość 8 cm, wysokość 9 cm

Uwaga na rozdzielczość projektu: sugerowana to 300 dpi oraz 1200-1500 pikseli, w przypadku niższej sklep nie odpowiada za jakość wydruku. Prosimy także, by zwrócić uwagę na tło projektu w zależności od wybranego koloru wosku - żeby naklejka była po prostu widoczna.

Ile kosztuje personalizacja naklejki?

Bez względu na wymiar wybranej świecy, koszt usługi wynosi 9,90 zł. Zatem cały projekt będzie Cię kosztował tyle, ile wybrana świeca + 9,90 zł (plus ewentualnie koszt wysyłki).

Uwaga: przy zamówieniach powyżej 50 sztuk możesz liczyć na indywidualne korzystne rabaty! W tym celu przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami - wyślij maila na biuro@villagecandle.pl i opisz swoje planowane zamówienie.

Jak zapłacić za spersonalizowanie naklejki?

Opłata zawarta jest w cenie danego projektu, ponieważ jedno zamówienie może obejmować wiele produktów, także te niespersonalizowane.

Ile naklejek minimum musisz zamówić?

Jedną! Ale pamiętaj jednak, że im większe będzie Twoje zamówienie, tym cena będzie niższa!

Ile wynosi czas realizacji?

Sklep zastrzega sobie maksymalnie 7 dni roboczych na realizację zamówienia. Czas oczekiwania na finalny produkt jest krótszy w wypadku wysłania nam gotowego projektu spełniającego wymagania (odpowiedni wymiar i rozdzielczość). W przypadku, gdy to sklep ma zaprojektować naklejkę, klient/ka otrzyma projekt do finalnej akceptacji w ciągu 3 dni roboczych. W przypadku braku kontaktu, proponowana naklejka zostaje uznana za zaakceptowaną i wydrukowana.

UWAGA NA PRAWA AUTORSKIE DO PROJEKTU!

Prawa autorskie i majątkowe do naklejek przesłanych przez kupujących (lub stworzonych przez Sklep na podstawie przesłanych składowych) powinny należeć do kupujących. Kupujący ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Sklepu www.villagecandle.pl w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Sklep treści zgodnie z ofertą personalizacji. Sklep zaznacza sobie możliwość odmowy wykonania spersonalizowanej naklejki w przypadku, gdy propozycja naklejki narusza czyjeś dobre imię, uderza niegodziwie w konkurencję, godzi w prawo do wolności wyznania czy za bardzo i niegrzecznie porusza tematy polityczne bądź społeczne.
Ponadto, w razie podniesienia roszczeń przez osoby trzecie przeciwko Sklepowi na drodze procesu o naruszenie praw autorskich lub praw do wizerunku, Kupujący zobowiązują się niezwłocznie wystąpić do sprawy po stronie pozwanego, zwolnić Sklep z wszelkich roszczeń, zaspokoić wszelkie uznane lub prawomocnie zasądzone roszczenia powoda wraz z kosztami ewentualnego procesu lub negocjacji ugodowych.
do góry
instagram FB
Sklep internetowy Shoper.pl